Wyszukiwanie zaawansowane
Strona główna1 » O firmie

O firmieFirma Longsolar Sp. z o.o. specjalizuje się w zaopatrzeniu specjalistycznych firm monterskich fotowoltaicznych, sprzedawców hurtowych oraz odbiorców indywidualnych. 
Największy nacisk kładziemy na jakość oferowanych produktów. W naszej ocenie to najistotniejsze kryterium. Instalacje fotowoltaiczne są inwestycjami długo terminowymi więc ich trwałość jest jednym z najistotniejszych parametrów branych pod uwagę przy zakupie materiałów do realizacji inwestycji.  Nasze produkty mają za zadanie spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ponadto jesteśmy głównym i oficjalnym dystrybutorem w Polsce paneli marki Saronic

Początki firmy sięgają 2009 roku. Założyciele Longsolar  Sp. z o.o. to ludzie o wieloletnim doświadczeniu w branży fotowoltaicznej w szczególności praktycy którzy niejednokrotnie mieli okazje sprawdzić w boku jak istotna jest trwałość instalowanych podzespołów. Dlatego dobór oferowanych produktów to esencja dzisiejszego rynku światowych liderów najwyższej jakości w przystępnej cenie.

Nasza misja to wprowadzanie propagowanie ekologicznych zmian w podejściu do zasobów ziemi i promowanie takich rozwiązań które pozwolą zachować ziemię dla przyszłych pokoleń. 


Przejdź do strony głównej
Copyright © Long Solar Sp. z o.o. - Wszelkie prawa zastrzeżone. - Realizacja: Cyber-SHOP.dev

Zapisz się do naszego Newslettera i zyskaj !

Podaj nam swój adres mailowy, a w zamian otrzymasz kupon rabatowy na zakupy w naszym sklepie o wartości 20,00 zł

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

Minimalna wartość zamówienia o jakiej będzie można zrealizowac kupon rabatowy to: 100,00 zł